Açılış Saati :
Kapanış Saati :

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Çalışma Saatleri

Türkiye İş Kurumu ile ilgili aranan cevaplardan biri de bir haftaiçi ve haftasonu çalışma / mesai saatleri olmaktadır. Bu yazımızda Türkiye İş Kurumu ile ilgili sorulan soruları , çalışma günleri , açılış kapanış saatleri , öğle arası ne zaman ? gibi sorunların cevaplarını yanıtlayacağız. Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca ; Türkiye İş Kurumu hafta içi  08:30/17:00 saatlerinde çalışmaktadır , Hafta sonu ise çalışmamaktadır. 

5 Temmuz 2003 tarihinde kurulan İŞKUR en yoğun kamu kurumlarımızdandır. Kişilerin İŞKUR'a kayıt olma, kayıt güncelleme, danışmanlık hizmeti alma, açık iş ilanlarına ve işsizlik sigortasına başvuru yapma gibi işlemlerini şubelerden yapmak istiyorlarsa yukarıda yazdığımız hizmet saatleri içerisinde yapmaları gerekmektedir. Ancak bütün bu işlemleri www.iskur.gov.tr web adresi üzerinden de gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu içeriğimizde İŞKUR hangi günler açık, ne zaman açılıyor, ne zaman kapanıyor gibi bilgileri belirttik. İŞKUR hakkında sorularınızı ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden belirtebileceğiniz gibi “444 75 87” çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de belirtebilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

Türkiye İş Kurumu açılış saati nedir?

Türkiye İş Kurumu hafta içi saat 08:30'de açılıyor.

Türkiye İş Kurumu kapanış saati nedir?

Türkiye İş Kurumu hafta içi saat 17:00’de kapanıyor. 

Türkiye İş Kurumu Haftasonu Açık mı ?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) müdürlükleri hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedirler.

Türkiye İş Kurumu Bayramda Açık mı?

Türkiye İş Kurumu Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Türkiye İş Kurumu Adres: Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü
Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:42 Yenimahalle/ANKARA  Tel: 4447587


Yorumlar