Açılış Saati :
Kapanış Saati :

TTNET Çalışma Saatleri

TTNET  ile ilgili aranan cevaplardan biri de bir haftaiçi ve haftasonu çalışma / mesai saatleri olmaktadır. Bu yazımızda TTNET  ile ilgili sorulan soruları , çalışma günleri , açılış kapanış saatleri , öğle arası ne zaman ? gibi sorunların cevaplarını yanıtlayacağız. Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca ; TTNET hafta içi  08:30/17:00 saatlerinde çalışmaktadır, hafta sonu ise çalışmamaktadır. 

Edirne'den Kars'a kadar Türkiye’ye interneti ulaştırmak ve dünyaya erişlir yapmak amacıyla 20 Nisan 2006 yılında kurulan TTNET, abonelerine günümüzün ve gelecek günlerin iletişim teknolojilerini getiren, 6 Milyondan fazla abonesi ile Türkiye'deki telekom firmaları arasında lider internet şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşenini olan internet, televizyon ve telefonu birlikte hizmete sunan TTNET; eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel fırsat ve kampanyalarıyla Türkiye’nin bütün iletişim ihtiyacının büyük çoğunluğunu karşılamaktadır. Peki TTNET saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? TTNET'in çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri içeriğimizde sizlere sunulmuştur.

TTNET Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

TTNET açılış saati nedir?

TTNET bayilikleri haftanın her günü 08:30’da açılmaktadır.

TTNET kapanış saati nedir?

TTNET akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

TTNET Haftasonu Açık mı ?

TTNET bayileri hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedirler.

TTNET Bayramda Açık mı?

TTNET  Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

TTNET Adres: Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara 
Telefon: 444 1 444 / 444 4 564 (KMH) 
Faks: +90 3
12 306 07 32


Yorumlar