Açılış Saati :
Kapanış Saati :

İSU Çalışma Saatleri

İSU ile ilgili aranan cevaplardan biri de bir haftaiçi ve haftasonu çalışma / mesai saatleri olmaktadır. Bu yazımızda İSU ile ilgili sorulan soruları , çalışma günleri , açılış kapanış saatleri , öğle arası ne zaman ? gibi sorunların cevaplarını yanıtlayacağız. Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca ; İSU 08:00/12:30 - 13:30/17:00 saatlerinde çalışmaktadır.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi) yada halk tarafından kısa olarak bilinen isme İSU; misyon olarak sürdürülebilir bir çevre ve toplum sağlığı için içme suyu ve atık su kalitesini devamlı yükseltmek, sektöründe öncü bir kurum olarak katılımcı bir anlayışla kısıtlı kaynakları yönetmek olarak misyonunu belirlemiştir. Herkesin bildiği gibi yaşam kaynağı suyun, etkin ve verimli kullanılması çok önemlidir. İSU, Kocaeli’nde faaliyet gösteren Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kuruluştur. Peki İSU sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSU çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İSU Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

İSU açılış saati nedir?

İSU saat 08:30 açılıyor. 

İSU kapanış saati nedir?

İSU saat 17:30 kapanıyor. 

İSU Haftasonu Açık mı ?

İSU şubeleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet sunmaktadır. Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu ise kapalıdır.

İSU Bayramda Açık mı?

İSU şubeleri; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

İSU Adres İletişim 

Adres:D-100 Karayolu Üzeri Seka Park No:59 İZMİT   Telefon:0(262) 317 30 00


Yorumlar