Açılış Saati :
Kapanış Saati :

İSPARK Çalışma Saatleri

Kategori : Resmi Kurumlar
Telefon : 0216 635 00 00

İSPARK ile ilgili aranan cevaplardan biri de bir haftaiçi ve haftasonu çalışma / mesai saatleri olmaktadır. Bu yazımızda İSPARK ile ilgili sorulan soruları , çalışma günleri , açılış kapanış saatleri , öğle arası ne zaman ? gibi sorunların cevaplarını yanıtlayacağız. Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca ; İSPARK 08:00/12:30 - 13:30/17:00 saatlerinde çalışmaktadır.

İSPARK İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak 2005 yılında kurularak faaliyete geçirilmiş ve “Güvenli Park Güleryüzle Hizmet” sloganıyla faaliyetlerine başlamış bir kuruluştur. Kuruluş amacı İBB’ye ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistematik şekilde yönetmektir. Şehir içi trafik yoğunluğunu azaltılmasına katkı sağlamak için projeler üreten İSPARK, yeni yapılacak otoparkların nereye yapılacağını stratejik olarak belirlemek ve ağırlıklı olarak yeraltı veya katlı otoparklar yapmak için çalışmalar yürüten bir firmadır. Peki İSPARK sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSPARK çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamındadır.

İSPARK Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

İSPARK açılış saati nedir?

İSPARK saat 08:00 açılıyor. 

İSPARK kapanış saati nedir?

İSPARK saat 17:00 kapanıyor. 

İSPARK Haftasonu Açık mı ?

İspark Genel Müdürlüğü sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmaz.

İSPARK Adres İletişim 

Adres:Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi Karacabey Sokak No:4 Ümraniye – İSTANBUL   Telefon:0216 635 00 00   Faks:0216 635 00 83


Yorumlar