Açılış Saati :
Kapanış Saati :

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Kategori : Resmi Kurumlar
Telefon : 0312 422 05 00

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ile ilgili aranan cevaplardan biri de haftaiçi ve haftasonu mesai saatleri olmaktadır.  Bu yazımızda Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ile ilgili sorulan soruları, çalışma günleri, açılış kapanış saatleri, öğle arası ne zaman? gibi soruların cevaplarını yanıtlayacağız. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü kaçta açılıp kaçta kapanıyor? mesai saatleri nedir? Hangi günler açılık hangi günler kapalı ? Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca; Göç İdaresi Genel Müdürlüğü  09:00 - 18:00 saatlerinde çalışmaktadır.

Yabancılar için doğu ile batıyı birleştiren doğal bir köprü konumunda olan ülkemiz coğrafi konumu itibariyle yabancılar için doğal bir köprü ve göç yolu konumundadır. Genel Müdürlük, göçe ilişkin politika ve stratejileri uygula­mak, bu konularla ilgili kurum ve kuruluşlar arasında koordinasyo­nu sağlamak, yabancıların Türkiye'ye giriş ve Türkiye'de kalışları, Türkiye'den çıkışları ve sınır dışı edilmeleri, uluslararası koruma, geçici koruma ve insan ticareti mağdurlarının korunmasıyla ilgili iş ve işlemleri yürütmek üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Biz de vatandaşlarımızın daha hızlı işlem yaptırmalarını sağlamak amacıyla sizlere bu yazıyı hazırladık.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Mesai Saatleri Hakkında Merak Edilenler

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü açılış saati nedir?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü saat 09:00'da açılır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü kapanış saati nedir?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü saat 18:00'de kapanır. 

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Hafta Sonu Açık mı?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü hafta sonları kapalıdır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Bayramda Açık mı?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında kapalıdır. Ayrıca dini bayramlar dışında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmî tatil günlerinde de kapalıdır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Adres İletişim

Adres: Çamlıca Mahallesi 122. Sokak No:4 Yenimahalle/ANKARA

Tel : 0312 422 05 00

 


Yorumlar