Açılış Saati :
Kapanış Saati :

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Çalışma Saatleri

Kategori : Resmi Kurumlar
Telefon : 0312 462 0 462
Website :

Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili aranan cevaplardan biri de haftaiçi ve haftasonu çalışma / mesai saatleri olmaktadır.  Bu yazımızda Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili sorulan soruları, çalışma günleri, açılış kapanış saatleri, öğle arası ne zaman? gibi soruların cevaplarını yanıtlayacağız. Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca ; Emniyet Genel Müdürlüğü 08:30/12:30 - 13:30/17:30 saatlerinde çalışmaktadır.

Halihazırda birçok işlem için emniyet müdürlüklerine gidiyoruz. Pasaport düzenletmek, ehliyet düzenletmek, ihbarda bulunmak yada ifade vermek gibi birçok işi emniyet müdürlükleri aracılığıyla  gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı emniyet genel müdürlükleri bir hayli kalabalık olan kamu kuruluşlarının önünde yer almaktadır. Emniyet Genel Müdürlüklerinde sıra beklemeden işlerinizi yapabilmek için  erken saatlerde kuruma gitmek daha doğru olacaktır. Peki emniyet müdürlükleri saat kaçta açılıyor, öğle tatili ne zaman, saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımızın devamında Emniyet Genel Müdürlüğü  çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

Emniyet Genel Müdürlüğü açılış saati nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü saat 08:30 açılıyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü kapanış saati nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü saat 17:30 kapanıyor. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Haftasonu Açık mı ?

Emniyet Genel Müdürlüğü hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Bayramda Açık mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü şubeleri; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Adres İletişim

Adres: Emniyet Genel Müdürlüğü Ayrancı Mahallesi Dikmen Caddesi No:11 06100 ÇANKAYA/ANKARA     Telefon: 0(312) 462 0 462


Yorumlar