Açılış Saati :
Kapanış Saati :

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Çalışma Saatleri

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ile ilgili aranan cevaplardan biri de haftaiçi ve hafta sonu mesai saatleri olmaktadır. Bu yazımızda Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ile ilgili sorulan soruları, çalışma günleri, açılış kapanış saatleri, öğle arası ne zaman gibi soruların cevaplarını yanıtlayacağız. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) kaçta açılıp kaçta kapanıyor? Mesai saatleri nedir? Hangi günler açılık hangi günler kapalı ? Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca; Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 09:00 - 18:00 saatlerinde çalışmaktadır.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 1954 yılında 672 üye ile kurulmuştur. Kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşudur. Türkiyedeki meslek ve sanatlarını yürütmeye yasal olarak yetkili olan mühendis, yüksek mühendis, yüksek mimar, mimarları çatısı altında toplayan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği içinde yer alan ve tüzel kişiliğe sahip olan 24 odadan biridir.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Mesai Saatleri Hakkında Merak Edilenler

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) açılış saati nedir?

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) saat 09:00'da açılır.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) kapanış saati nedir?

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) saat 18:00'de kapanır. 

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Hafta Sonu Açık mı?

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) hafta sonları kapalıdır.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bayramda Açık mı?

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında kapalıdır. Ayrıca dini bayramlar dışında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmî tatil günlerinde de kapalıdır.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Adres İletişim

Adres :  IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA

Tel : +90 (312) 425 32 72


Yorumlar