Açılış Saati :
Kapanış Saati :

Ankara Ticaret Odası (ATO) Çalışma Saatleri

Ankara Ticaret Odası (ATO) ile ilgili aranan cevaplardan biri de haftaiçi ve haftasonu mesai saatleri olmaktadır.  Bu yazımızda Ankara Ticaret Odası (ATO) ile ilgili sorulan soruları, çalışma günleri, açılış kapanış saatleri, öğle arası ne zaman? gibi soruların cevaplarını yanıtlayacağız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaçta açılıp kaçta kapanıyor? mesai saatleri nedir? Hangi günler açılık hangi günler kapalı ? Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca; Ankara Ticaret Odası (ATO) 09:00 - 18:00 saatlerinde çalışmaktadır.

Cumhuriyetimizle yaşıt olan Ankara Ticaret Odası (ATO), 1923 yılının Mayıs ayında "Ankara Ticaret ve Sanayi Odası" adıyla kurulmuştur. 157 bini aşkın üyesi ile bugün Ankarada hizmet vermektedir. Üyeleri için nitelikli hizmet sunma, dürüstlük ve güveni tesis etme, ülkemizin sorunlarına karşı duyarlı olma politikasını sürdürmektedir. 

Ankara Ticaret Odası (ATO) Mesai Saatleri Hakkında Merak Edilenler

Ankara Ticaret Odası (ATO) açılış saati nedir?

Ankara Ticaret Odası (ATO) saat 09:00'da açılır.

Ankara Ticaret Odası (ATO) kapanış saati nedir?

Ankara Ticaret Odası (ATO) saat 18:00'de kapanır. 

Ankara Ticaret Odası (ATO) Hafta Sonu Açık mı?

Ankara Ticaret Odası (ATO) hafta sonları kapalıdır.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Bayramda Açık mı?

Ankara Ticaret Odası (ATO) ; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında kapalıdır. Ayrıca dini bayramlar dışında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmî tatil günlerinde de kapalıdır.

 

Ankara Ticaret Odası (ATO) Adres İletişim

Adres : Söğütözü Mahallesi 2180. Cadde No: 5/A 06530 Çankaya/ANKARA

Tel : 0(312) 201 81 00 - 01


Yorumlar