Açılış Saati :
Kapanış Saati :

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Büroları Çalışma Saatleri

AÖF büroları ile ilgili aranan cevaplardan biri de hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri olmaktadır.  Bu yazımızda AÖF büroları ile ilgili sorulan soruları, açılış kapanış saatleri, öğle arası ne zaman? gibi soruların cevaplarını yanıtlayacağız. Ancak yazıyı okuma şansınız yoksa kısaca; AÖF büroları 08:30-12:30 / 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Açıköğretim Fakültesi veya herkesin bildiği kısa adıyla AÖF, uzaktan eğitim tekniği ile eğitim veren Anadolu Üniversitesinin bir fakültesidir. Açıköğretim fakültesinde bir milyondan fazla talebe öğrenim görmektedir. AÖF bürolarından ders kitaplarınızı alabilir, askerlik tecil, öğrenci belgesi, transkript, öğrenci kimlik kartı, kayıt silme, kayıt yenileme, ders seçimi, adres değişikliği gibi çok sayıda işleminizi yapabilirsiniz.

 

AÖF Büroları Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

AÖF büroları açılış saati nedir?

AÖF büroları saat 08:30'da açılır.

AÖF büroları kapanış saati nedir?

AÖF büroları saat 17:00'da kapanır. 

AÖF büroları Hafta Sonu Açık mı?

AÖF büroları hafta sonu hizmet vermemektedir.

AÖF büroları Bayramda Açık mı?

AÖF büroları; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve Arife günleri gibi dini günlerde, ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmî tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

AÖF büroları Adres İletişim

Adres : https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-iletisim/buro-adresleri


Yorumlar